Hizmetler

 Doğum Fotoğrafları 

- Doğum öncesinde hazırlık aşamasıyla başlar, sonrasında muhtemelen heyecandan hatırlamayacağınız anlar siz hiç farkında olmadan tüm            detaylarıyla karelenir. 
- Bebeğinizin dünyaya geldiği, annenin bile henüz göremediğiniz o ilk anları, 
- Anneyle ilk karşılaşması, babanın ilk gördüğü anlar, diğer aile fertlerinin ilk buluşmaları, 
- Annenin odaya gelip kucağına aldığı ilk anlar, emzirme fotoğrafları, 
- Anne, baba, bebek (kardeşler) ile olan aile fotoğraflarını kapsar. 

Videofilm

Videofilmlerimin örnekleri için lütfen youtube kanalımı ziyaret ediniz.

Yenidoğan / Aile / Bebek / Çocuk Fotoğrafları 

-Tercihen bebek dünyaya geldikten sonra ilk 15 gün yenidoğan fotoğrafları için uygundur ancak bu çok da elzem değildir. Bebeğinizin gülmeye başladığı, bakışlarının sağa sola kaymasından öte kontorollü olduğu, mimiklerini yavaş yavaş kullanmaya başladığı dönemleri de, ki bu 4 ay sonrası bile olabilir, tercih edebilirsiniz. 
- Çocuk fotoğrafı çekimi esnektir, istek doğrultusunda farklı konseptler eşliğinde yapılabilir. Ya da dış mekanda, bir piknikte, parkta, bahçede, evde, odasında, kendini en rahat hissedeceği bir yerde, aileyle birlikte ya da tek olarak makineye bakma zorunluluğunu minimize ettiğimiz doğal bir şekilde de yapabiliriz. 

Hamilelik Fotoğrafları 

Bu çekim için zamanlama çok önemlidir. Çok riskli haftalara girmeden, göbek de çok düşmeden, yaklaşık olarak 35-36. haftalar içerisinde yapılması gerekir. İsteğe bağlı olarak evde, ya da dış mekanda yapılabilir. 
Hamilelik çekimleri çok keyifli geçer. Nasıl olacağını hiç bilmediğiniz bir hayat şeklinin başlamasına ramak kalmıştır, heyecanınız doruktadır ve emin olun çoğu kez bebekler aktif olarak bu çekime katılırlar... Annelerinin heyecanını hissedip ben burdayım sinyalleri verirler, müthiştir... 
Hamilelik çekimi için ön hazırlık yapabilirsiniz. Bebeğinizin daha hiç giymediği en beğendiğiniz kıyafetleri, odası, babası:) çekim için kullanıma hazır olmalıdır. 

Babyshower / Parti / Doğumgünü Fotoğrafları 

- Babyshower partileri de tıpkı hamilelik çekimleri gibi heyecan dolu geçer. Bu heyecana bir de çeşitli oyunlar, değişik lezzetler, hiç unutulmayacak sohbetler eklenince bambaşka bir gün yaşarsınız. Bu günü ileride hatırlamak için yıllar sonra o karelere baktığınızda yüzünüzde her defasında aynı gülümseme olacak... Parti, tüm detaylarıyla ince ince karelenir.. 
- Doğumgünü fotoğraf çekimi partinin başladığı saatten yarım saat öncesinde başlar. Bebeğinizin/çocuğunuzun tekli ve sizinle olan fotoğrafları alındıktan sonra parti detaylarının karelenmesiyle devam eder. Pasta kesimi, hediyeler, arkadaşlarıyla olan oyunlarının fotoğraflanması şeklinde sürer. 

Evlilik Fotoğrafları 

Sizin isteğinize göre farklı süreçleri kapsar. Sabah ilk gelin hazırlıklarıyla başlayıp gün boyu, düğünün sonuna kadar ya da düğüne kadar sürebilir, sadece dış mekan gelin+damat çekimi yapılabilir. Bunu sizinle kararlaştırmamız gerekir. 

Burada anlatılan/anlatılmayan tüm çekim detayları, fiyatları için İletişim bölümündeki formdan mesaj atabilir, merak ettiklerinizi sorabilir ya da telefon aracılığıyla bana ulaşabilirsiniz.. 

Fiyat listesini görüntülemek için tıklayın.